Ubytování Pension Pod skálou

Zarezervujte si ubytovaní již dnes.

Příjmení

pod skalou Vítejte na oficiálních stránkách Pensionu. Levnější ubytování v našem Pensionu nenajdete na jiných stránkách
E-mail: i.avramova@seznam.cz
Telefon : +420 605 339 383
Pension Pod skálou
407 16 Jetřichovice 105

Najdete nás také na: www.dopenzionu.cz, www.e-chalupy.cz

1 noc se snídaní550 Kč /os
2 a více nocí se snídaní490 Kč /os/noc
Dítě do dovršení 2 let
/bez nároku na stravu a lůžko/
zdarma
Dítě do dovršení 6r.
sleva
380 Kč /os/noc
Pes100 Kč /noc
Rekreační poplatek obci10 Kč /os/noc
platí se na místě v hotovosti
dospělá osoba od 70r. neplatí
Způsob objednávání a placení

První zálohu ve výši 50 % z koncové ceny objednaných služeb hradí zájemce při objednání pobytu do 7 dní od rezervace pobytu. Jejím uhrazením mu vzniká nárok na rezervaci objednaných služeb. Při jejím uhrazením obdrží e-mailem potvrzení o zaplacení. Druhou zálohu – částku zbývající do celkové ceny objednaných služeb - hradí zájemce nejpozději 1 měsíc před nástupem na pobyt na účet pensionu. Při objednání pobytu v době kratší než jeden měsíc před nástupem se hradí celý pobyt.

Storno poplatky

Omlouváme se Vám, ale bohužel negativní zkušenosti z let minulých nás vedou k tomu, abychom zcela jasně stanovili podmínky storno poplatků.

21 dnů a více před příjezdem bez storno poplatku
20 - 10 dní před příjezdem 50 % z celkové ceny pobytu
9 - 4 dny před příjezdem 75 % z celkové ceny pobytu
3 - 0 dní před příjezdem 100 % z celkové ceny pobytu


Pokud klient provede storno 3 dny předem nebo nepřijede vůbec, popř. odjede dřív během pobytu, účtují se storno poplatky ve výši 100 % z hodnoty objednaných služeb. V případě, že storno poplatky jsou vyšší, než dosud uhrazené zálohy, je klient povinen neprodleně po předložení vyúčtování uhradit zbývající část. / Občanský zákoník §759 – újmu vzniklou pensionu předčasným zrušením ubytování je ubytovaný povinen nahradit, pension má nárok na náhradu ušlého zisku. Stejné podmínky platí při nedodržení plného počtu objednaných lůžek. Takzvané "odbydlení" zálohy není možné.
Písemný potvrzením rezervace a případnou úhradou ceny pobytu klient stvrzuje, že byl s těmito podmínkami obeznámen a respektuje je.
V ceně za ubytování je i parkování přímo v objektu, zdarma lze využít připojení WIFI, úschovnu kol, venkovní krytý bazén a venkovní gril na dřevěné uhlí.


Nástup do pensionu je od 14.00 hodin. Při platbě předem lze domluvit nástup ve večerních hodinách. Platbu lze provést převodem na účet,fakturou,složenkou nebo při příjezdu v hotovosti. Způsob platby sdělte prosím při rezervaci.