image-3

Ubytování Pension Pod skálou, Jetřichovice

Pension nabízí rekreační pobyty včetně snídaně.

Nachází se nedaleko středu obce Jetřichovice. Má vynikající polohu u lesa v tiché oblasti směrem na Mariinu Vyhlídku.

Pension se skládá ze tří stylových objektů / dřevěné roubenky, památkově chráněné / vedle sebe /. Pokoje jsou jedno, dvou, tří a čtyřlůžkové s vlastním vchodem a sociálním zařízením / WC, sprchový kout /. Ubytování lze kombinovat s nedalekým ubytovacím zařízením U Havrana. Na zahradě se nachází venkovní krytý bazén, který lze využít v letních měsících zdarma, jakož i venkovní gril na dřevěné uhlí. Dále pension nabízí úschovnu kol a možnost připojení WIFI. Parkování zdarma u objektu.Ubytování České Švýcarsko

Nabízíme příjemné ubytování v Národním parku České Švýcarsko v obci Jetřichovice. Jetřichovice se nachází téměř ve středu celého území, odkud vede síť značených turistických a výletních cest, které Vás přivedou prakticky ke všem zajímavým místům. Známé jsou pískovcové vyhlídkové skalní útvary, např. Rudolfův kámen, Vilemínina stěna a Mariina skála. Najdete zde i zbytky skalních hradů (Šauštejn a Falkenštejn). Nedaleko od Jetřichovic můžete objevit Trpasličí jeskyni s kamennými soškami barevných trpaslíků z konce 19. století. V obci se nachází např. barokní kostel Jana Nepomuckého a památkově chráněné roubené chalupy. Pro návštěvníky jsou připraveny naučné stezky,které je seznámí se zdejší nádhernou panenskou přírodou a skalními útvary, které jim umožní výhled až do Saska.
Územím vedou i cyklostezky. Jetřichovice leží v CHKO Labské pískovce. Vydat se můžete na zajímavou atrakci Labských pískovců, do Divoké a Tiché soutěsky nebo na Pravčickou bránu, největší skalní most ve střední Evropě.

Pension Pod skálou – ceník

Pension nabízí rekreační pobyty včetně snídaně.

Pokoje Pod skálou

Každý pokoj má samostatný vchod a vlastní sociální zařízení / WC, sprchový kout /

Lze se ubytovat v: